Minix Mini PC NEO Z150-0db Intel® N N150 3.2 GHz 8 GB RAM 256 GB SSD Intel Win 11 Pro NEO Z150-0db
- Kataloški br:
- 3462317 - 62
- Oznaka:
- NEO Z150-0db
- EAN:
- 4897016412783
- Kataloški br:
- 3462317 - 62
- Oznaka:
- NEO Z150-0db
- EAN:
- 4897016412783
Minix Mini PC NEO Z150-0db Intel® N N150 3.2 GHz 8 GB RAM 256 GB SSD Intel Win 11 Pro NEO Z150-0db
815.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
815.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® N N150 4 Jezgra(-e) / max. 3.2 GHz
- Radna memorija: 8 GB DDR4-RAM 3200 MHz
- 256 GB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | NEO Z150-0db (256GB) |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor | Intel® N N150 |
| Procesor / model | N150 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | RJ45 USB-C® USB 3.2 gen. 2 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) HDMI™ Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | crna |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 46 mm |
| Dubina | 123 mm |
| Težina | 0.89 |
| Snaga napajanja | 36 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Dizajn bez ventilatora s 0 dB za tihi rad u uredima, knjižnicama i kućnim kinima
Intel Twin Lake N150 (4 jezgre + 4 niti, 3,6 GHz)
8 GB DDR4 + 256 GB PCIe SSD za glatki multitasking
HDMI*2 za 4K@60Hz video izlaz za dva zaslona
Intel® dvopojasni Wi-Fi (2,4/5 GHz) + 2,5 G Ethernet + Bluetooth 5.2
Unaprijed instaliran Windows 11 Pro za poboljšano računalno iskustvo
Ovaj tekst je strojno preveden.
Intel Twin Lake N150 (4 jezgre + 4 niti, 3,6 GHz)
8 GB DDR4 + 256 GB PCIe SSD za glatki multitasking
HDMI*2 za 4K@60Hz video izlaz za dva zaslona
Intel® dvopojasni Wi-Fi (2,4/5 GHz) + 2,5 G Ethernet + Bluetooth 5.2
Unaprijed instaliran Windows 11 Pro za poboljšano računalno iskustvo
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)