Minix Mini PC NEO Z350 ZERO db Intel® Core™ i3 N350 3.80 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel NEO Z350-0db (512GB)
- Kataloški br:
- 3533060 - 62
- Oznaka:
- NEO Z350-0db (512GB)
- EAN:
- 4897016412851
- Kataloški br:
- 3533060 - 62
- Oznaka:
- NEO Z350-0db (512GB)
- EAN:
- 4897016412851
Minix Mini PC NEO Z350 ZERO db Intel® Core™ i3 N350 3.80 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel NEO Z350-0db (512GB)
1,525.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,525.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ i3 N350 12. gen. (Alder Lake) 8 Jezgra(-e) / max. 3.80 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR4-SDRAM 4800 MHz
- 512 GB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Z350 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i3 |
| Procesor | Intel® Core™ i3 N350 |
| Procesor / model | N350 |
| Generacija procesora | 12. gen. (Alder Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Procesor | 3.80 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.80 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.2 gen. 2 USB-C® HDMI™ Gigabit-LAN (1/2.5 GBit/s) audio, stereo (3.5 mm jack) Bluetooth WLAN |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | crna |
| Širina | 123 mm |
| Visina | 46 mm |
| Dubina | 120 mm |
| Težina | 0.89 kg |
| Snaga napajanja | 48 W |
| Određene značajke | isključena buka pasivno hlađenje |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)