Minix Mini PC NEO Z97 Intel® N N97 3.6 GHz 12 GB RAM 512 GB SSD Intel Win 11 Pro MINIX NEO Z97
- Kataloški br:
- 3404967 - 62
- Oznaka:
- MINIX NEO Z97
- EAN:
- 4897016412875
- Kataloški br:
- 3404967 - 62
- Oznaka:
- MINIX NEO Z97
- EAN:
- 4897016412875
Minix Mini PC NEO Z97 Intel® N N97 3.6 GHz 12 GB RAM 512 GB SSD Intel Win 11 Pro MINIX NEO Z97
905.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
905.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® N N97 12. gen. (Alder Lake) 4 Jezgra(-e) / max. 3.6 GHz
- Radna memorija: 12 GB LPDDR5-RAM 4000 MHz
- 512 GB SSD
- Intel
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | NEO Z97 |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor | Intel® N N97 |
| Procesor / model | N97 |
| Generacija procesora | 12. gen. (Alder Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 3.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 12 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4000 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 12 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Boja | crna |
| Širina | 88 mm |
| Visina | 42 mm |
| Dubina | 88 mm |
| Težina | 180 g |
| Snaga napajanja | 36 W |
| Određene značajke | Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Opremljeno Intel® N97 procesorom (6 MB predmemorije, do 3,6 GHz), mini računalo MINIX NEO Z97 omogućuje glatko obavljanje više zadataka istovremeno i učinkovite performanse za razne zahtjevne aplikacije. Istovremeno spojite do tri zaslona: dva HDMI 2.1 priključka (4K @ 60 Hz) i jedan DisplayPort 1.4 (4K @ 60 Hz). Ova postavka je idealna za produktivnost, zabavu ili rad na više ekrana.
Integrirana Intel® UHD grafika osigurava glatke performanse za ležerno igranje, streaming videa i kreativni rad, pružajući oštre slike bez potrebe za opterećenjem namjenske grafičke kartice. Integrirana memorija od 12 GB LPDDR5X 4000 MHz pruža izuzetno nisku latenciju i veliku propusnost za besprijekoran multitasking i aplikacije s velikim brojem podataka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Integrirana Intel® UHD grafika osigurava glatke performanse za ležerno igranje, streaming videa i kreativni rad, pružajući oštre slike bez potrebe za opterećenjem namjenske grafičke kartice. Integrirana memorija od 12 GB LPDDR5X 4000 MHz pruža izuzetno nisku latenciju i veliku propusnost za besprijekoran multitasking i aplikacije s velikim brojem podataka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- MINIX NEO Z97
- HDMI kabel
- Adapter napajanja
- VESA nosač
- Upute.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)