Minix Mini PC NGC NR660 AMD Ryzen 5 6600H 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD NGC NR660
- Kataloški br:
- 3393418 - 62
- Oznaka:
- NGC NR660
- EAN:
- 4897016412028
- Kataloški br:
- 3393418 - 62
- Oznaka:
- NGC NR660
- EAN:
- 4897016412028
Minix Mini PC NGC NR660 AMD Ryzen 5 6600H 4.5 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD AMD NGC NR660
1,705.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,705.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Ryzen 5 6600H 6 Jezgra(-e) / max. 4.5 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- 512 GB SSD
- AMD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | NR660 |
| Serija procesora | AMD Ryzen 5 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 6600H |
| Procesor / model | 6600H |
| Procesorske jezgre (broj) | 6 x |
| Procesor | 3.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | AMD |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Sučelje | Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth Gigabit-LAN (1/2.5 GBit/s) HDMI™ DisplayPort USB 4 USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 audio, stereo (3.5 mm jack) |
| Boja | crna (metalik) |
| Širina | 130 mm |
| Visina | 50 mm |
| Dubina | 127 mm |
| Težina | 460 g |
| Snaga napajanja | 95 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Snažan AMD Ryzen 5 6600H: Ovo AMD Ryzen mini računalo ima 6-jezgreni, 12-nitni Ryzen 5 6600H procesor s boost taktom do 4,5 GHz, idealan za lagano igranje i multitasking. U kombinaciji s ventilatorom, performanse se održavaju čak i tijekom zahtjevnih zadataka. Ryzen 6600H nudi 30% povećanja performansi u odnosu na prethodne modele poput Ryzena 5 5600U. 16 GB DDR5 RAM-a s proširivom memorijom: Opremljeno sa 16 GB DDR5-4800 MHz RAM-a (proširivo do 64 GB putem 2 SO-DIMM utora) i 512 GB M.2 2280 PCIe 3.0x4 SSD-om (proširivo do 8 TB putem 2 M.2 PCIe 4.0x4 SSD utora), ovo AMD mini računalo omogućuje glatke performanse za lagano igranje i produktivnost, s proširivom memorijom i pohranom za zahtjevne zadatke. Podrška za tri zaslona s 4K 60Hz: Ovo malo Ryzen računalo podržava do tri zaslona putem HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 i USB-C® 4.0, a svi nude 4K@60Hz. Samo USB-C® 4.0 podržava video izlaz do 8K, što ga čini savršenim za impresivno igranje i multitasking. S unaprijed instaliranim Windows 11 Pro sustavom, nudi glatko sučelje za sve vaše potrebe. Brza povezivost s dvostrukim LAN Wi-Fi 6E i BT 5.2: Uživajte u besprijekornim vezama s dvostrukim 2,5 Gbps Ethernet priključcima, Wi-Fi 6E (2,4 GHz/5 GHz/6 GHz) i Bluetooth 5.2. Ovo mikroračunalo nudi stabilne, brze mreže za lagano igranje, streaming i produktivnost, osiguravajući glatke performanse čak i u zahtjevnim zadacima.
Svestrana povezivost i učinkovito hlađenje: Ima USB-C® 4.0 (40 Gbps, 100 W ulaz/15 W izlaz), 3 USB-A 3.2 Gen2, 1 USB-A 2.0 i 3,5 mm audio priključak. S bakrenim cijevima za hlađenje ventilatorom i visokokvalitetnom termalnom pastom, osigurava učinkovit prijenos topline i tihi rad za zahtjevne zadatke.
Informacije o adapteru:
Broj modela: GM95-190473-F
Ulaz: 100-240V~50/60Hz 2,5A
Izlaz: 19,0 V ===4,73 A, 89,87 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Svestrana povezivost i učinkovito hlađenje: Ima USB-C® 4.0 (40 Gbps, 100 W ulaz/15 W izlaz), 3 USB-A 3.2 Gen2, 1 USB-A 2.0 i 3,5 mm audio priključak. S bakrenim cijevima za hlađenje ventilatorom i visokokvalitetnom termalnom pastom, osigurava učinkovit prijenos topline i tihi rad za zahtjevne zadatke.
Informacije o adapteru:
Broj modela: GM95-190473-F
Ulaz: 100-240V~50/60Hz 2,5A
Izlaz: 19,0 V ===4,73 A, 89,87 W
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- AMD Ryzen 5 6600H mini računalo s Windowsima 11 Pro (64-bit)
- Snažan procesor: AMD Ryzen 5 6600H
- Operativni sustav: Windows 11 Pro (64-bitni)
- Svestrana povezivost: 1 USB 4, 2 USB 3.2 Gen 2 (sprijeda), 1 USB 3.2 Gen 2 + 1 USB 2.0 (straga)
- Podrška za zaslone visoke rezolucije: HDMI 2.0 i DP (4K@60Hz)
- Brzo umrežavanje: Podrška za Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2
Opseg isporuke
- MINIX NGC NR660 Mini računalo
- 19V 5A adapter za napajanje (M/N: GM95-190473-F)
- HDMI kabel.
- VESA nosač
- Priručnik
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)