Minix Mini PC Z150-Aero Intel® N N150 3.6 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika Z150-Aero
- Kataloški br:
- 3438803 - 62
- EAN:
- 4.89702E+12
- Kataloški br:
- 3438803 - 62
- EAN:
- 4.89702E+12
Minix Mini PC Z150-Aero Intel® N N150 3.6 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel UHD grafika Z150-Aero
955.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
955.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® N N150 4 Jezgra(-e) / max. 3.6 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR4-RAM 4800 MHz
- 512 GB SSD
- Intel UHD grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Mini PC |
| Model | Z150-Aero |
| Serija procesora | Intel® N |
| Procesor | Intel® N N150 |
| Procesor / model | N150 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | UHD grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | Bluetooth USB-C® HDMI™ USB 3.2 (gen. 1) DisplayPort audio, stereo (3.5 mm jack) Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 |
| Boja | crna |
| Širina | 127 mm |
| Visina | 43 mm |
| Dubina | 127 mm |
| Težina | 0.89 kg |
| Snaga napajanja | 36 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
Opis
Opis
Aktivni sustav hlađenja
Aktivni sustav hlađenja Z150-AERo značajno povećava performanse s unutarnjim ventilatorom za učinkovito upravljanje protokom zraka. Ovo napredno rješenje za hlađenje precizno regulira temperature i osigurava da uređaj radi s maksimalnom učinkovitošću čak i u zahtjevnim okruženjima s visokim opterećenjem.
Premium procesor
Mini računalo MINIX Z150-Aero pokreće najnoviji Intel Twin Lake procesor N150 i nudi brzine do 3,6 GHz. Ovaj 4-jezgreni, 4-nitni procesor ima 6 MB predmemorije i nudi povećanje performansi od 6% do 10% u odnosu na Alder Lake N100 i 15% u odnosu na N95. Savršen je za rutinske zadatke, uredski rad i kućnu zabavu te je udobniji od konvencionalnog stolnog računala.
Puno prostora za pohranu
S 16 GB DDR4 3200 MHz RAM-a i 512 GB M.2 PCIe SSD-om, Z150-Aero Mini PC nudi munjevitu brzinu i puno prostora za pohranu svih vaših datoteka i aplikacija. Bilo da se radi o pouzdanoj radnoj stanici ili svestranom sustavu za zabavu, ovo mini računalo prikladno je za obradu teksta, proračunske tablice, surfanje webom, jednostavno uređivanje fotografija, streaming 4K videa i stvaranje video sadržaja.
Stabilna i brza povezivost
Opremljen Intel® dvopojasnim Wi-Fi-jem (2,4 GHz/5 GHz), Bluetoothom 5.2 i dvama 1G+2,5G Ethernet priključkima, MINIX Z150-Aero nudi brzu povezivost za glatko pregledavanje i streaming. Bluetooth 5.2 je 50% brži i ima 75% veći domet od Bluetootha 4. To omogućuje besprijekorno uparivanje s kompatibilnim uređajima i podržava visokokvalitetni audio streaming.
4K@60Hz trostruki zasloni
Z150 Aero s Intel UHD grafikom i širokim rasponom mogućnosti povezivanja kao što su HDMI, DisplayPort (DP) i USB-C podržava 4K rezoluciju pri 60 Hz. To osigurava iznimno iskustvo tijekom rada, gledanja televizije i igranja igrica. Bilo da se radi o filmovima ili videoigrama – slike su izuzetno jasne i oštre. Istovremenim spajanjem tri monitora, ova postavka značajno povećava produktivnost na poslu, u obrazovanju i u svakodnevnom životu.
Unaprijed instaliran Windows 11 Pro
MINIX Mini PC dolazi s unaprijed instaliranim moćnim Windows 11 Pro (64-bitnim) sustavom i nudi besprijekornu kompatibilnost sa širokim rasponom alata za produktivnost, naprednim sigurnosnim značajkama za poduzeća i duboku integraciju s Microsoftovim ekosustavom, poboljšavajući vaše cjelokupno računalno iskustvo.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- BIOS: AMI EFI X64
- CPU: Intel® Twin Lake procesor N150, do 3,6 GHz
- Grafička kartica: Intel® UHD grafika
- Memorija: 16 GB DDR4-3200 MHz (SO-DIMM) (do 32 GB maksimalno)
- Pohrana: 512 GB M.2 PCIe 3.0 x 1 NVMe SSD (do 4 TB maks.)
- Ethernet: 2 x RJ-45 Ethernet (1G + 2.5G)
- LED indikatori: LED diode za napajanje, LAN (aktivan, status)
- WLAN/BT: WiFi6 (802.11ax), BT 5.2
- Audio: SN6140 (kompatibilan s CX11880)
- Sustav: Windows 11 Pro
Opseg isporuke
- Napajanje 12 V/3 A
- HDMI kabel.
- Držač VESA
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)