mjed kvadratni cijev (D x Š x V) 500 x 3 x 3 mm Unutarnji promjer: 2.4 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 297054 - 62
- Oznaka:
- MS 63 HART
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 297054 - 62
- Oznaka:
- MS 63 HART
- EAN:
- 2.05E+12
mjed kvadratni cijev (D x Š x V) 500 x 3 x 3 mm Unutarnji promjer: 2.4 mm 1 St.
14.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
14.10 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | kvadratni |
| Dužina | 500 mm |
| Visina | 3 mm |
| Širina | 3 mm |
| Jačina stijenke | 0.3 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 3 x 3 mm |
| Unutarnji-Ø | 2.4 mm |
| Vrsta proizvoda | cijev |