mjed kvadratni profil (D x Š x V) 200 x 20 x 20 mm
- Kataloški br:
- 229819 - 62
- Oznaka:
- 229819
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 229819 - 62
- Oznaka:
- 229819
- EAN:
- 2.05E+12
mjed kvadratni profil (D x Š x V) 200 x 20 x 20 mm
61.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
61.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | kvadratni |
| Dužina | 200 mm |
| Visina | 20 mm |
| Širina | 20 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 20 x 20 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |