mjed kvadratni profil (D x Š x V) 200 x 30 x 30 mm
- Kataloški br:
- 229821 - 62
- Oznaka:
- 229821
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 229821 - 62
- Oznaka:
- 229821
- EAN:
- 2.05E+12
mjed kvadratni profil (D x Š x V) 200 x 30 x 30 mm
115.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
115.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | kvadratni |
| Dužina | 200 mm |
| Visina | 30 mm |
| Širina | 30 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 200 x 30 x 30 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |