mjed kvadratni profil (D x Š x V) 500 x 10 x 10 mm
- Kataloški br:
- 296082 - 62
- Oznaka:
- 500X10X10
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 296082 - 62
- Oznaka:
- 500X10X10
- EAN:
- 2.05E+12
mjed kvadratni profil (D x Š x V) 500 x 10 x 10 mm
40.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
40.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | kvadratni |
| Dužina | 500 mm |
| Visina | 10 mm |
| Širina | 10 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 10 x 10 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Posebne značajke
- čvrstog materijala
- Bušenje i okretanje kvalitete.
- Ovaj tekst je strojno preveden.