mjed poluokrugli profil (D x Š x V) 500 x 10 x 5 mm
- Kataloški br:
- 220656 - 62
- Oznaka:
- MS-HALBRUND 5X10MM
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 220656 - 62
- Oznaka:
- MS-HALBRUND 5X10MM
- EAN:
- 2.05E+12
mjed poluokrugli profil (D x Š x V) 500 x 10 x 5 mm
40.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
40.50 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | poluokrugli |
| Dužina | 500 mm |
| Visina | 5 mm |
| Širina | 10 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 10 x 5 mm |
| Vrsta proizvoda | profil |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.