mjed ravni rub cijev (D x Š x V) 500 x 3 x 1.5 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 293180 - 62
- Oznaka:
- 293180
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 293180 - 62
- Oznaka:
- 293180
- EAN:
- 2.05E+12
mjed ravni rub cijev (D x Š x V) 500 x 3 x 1.5 mm 1 St.
14.10 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
14.10 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | ravni rub |
| Dužina | 500 mm |
| Visina | 1.5 mm |
| Širina | 3 mm |
| Jačina stijenke | 0.2 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 3 x 1.5 mm |
| Vrsta proizvoda | cijev |