mjed ravni rub cijev (D x Š x V) 500 x 6 x 3 mm 1 St.
- Kataloški br:
- 236175 - 62
- Oznaka:
- 236175
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 236175 - 62
- Oznaka:
- 236175
- EAN:
- 2.05E+12
mjed ravni rub cijev (D x Š x V) 500 x 6 x 3 mm 1 St.
18.80 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
18.80 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Materijal | mjed |
| Oblik | ravni rub |
| Dužina | 500 mm |
| Visina | 3 mm |
| Širina | 6 mm |
| Jačina stijenke | 0.3 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š x V) 500 x 6 x 3 mm |
| Vrsta proizvoda | cijev |