mjerač kablova PCE-CLT 100 PCE Instruments PCE-CLT 100
- Kataloški br:
- 3594413 - 62
- Oznaka:
- PCE-CLT 100
- EAN:
- 4250348737335
- Kataloški br:
- 3594413 - 62
- Oznaka:
- PCE-CLT 100
- EAN:
- 4250348737335
mjerač kablova PCE-CLT 100 PCE Instruments PCE-CLT 100
1,005.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,005.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač kablova |
| Funkcija | identifikacija prolaz |
| Maks. duljina kabla | 1500 m |
| Akustički zaslon | ne |
| Prikaz | LCD |
| Optički prikaz | da |
| Mjerni tuljci | ženski konektor BNC utičnica 4 mm |
| dim. | (Š x V x D) 165 x 85 x 32 mm |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Težina | 255 g |
| Širina | 165 mm |
| Visina | 85 mm |
| Dubina | 32 mm |
| Tip | PCE-CLT 100 |
| Boja | crna |
| Pogodno za | CAT 3 CAT 5e CAT 5 CAT 6 CAT 6a CAT 7 CAT 7a |
Opis
Opis
Uređaj za mjerenje duljine kabela je svestran, pouzdan i precizan mjerni uređaj za određivanje duljine kabela pomoću provjerene metode vremena prolaza. Ovaj profesionalni tester duljine kabela omogućuje vam pouzdano mjerenje kabela bez potrebe za odmotavanjem – idealno za upotrebu u obrtništvu, električnim instalacijama i održavanju. Mjerni raspon proteže se od 5 do 1500 metara, a uređaj pouzdano detektira kratke spojeve i prekide u vodu.
Zahvaljujući integriranoj bazi podataka o kabelima s 86 različitih tipova kabela, kao i mogućnosti programiranja vlastitih kabela i individualnog podešavanja faktora skraćivanja, tester duljine kabela je posebno fleksibilan u svojoj primjeni. Spajanje se praktično ostvaruje putem 4 mm laboratorijskih utičnica s priloženim krokodil štipaljkama ili putem BNC utičnice za koaksijalne kabele. Podržani su presjeci kabela od 0,25 mm² do 16 mm², što tester duljine kabela čini prikladnim za širok raspon primjena.
2,8-inčni zaslon osigurava jasan prikaz svih rezultata mjerenja, dok višejezični izbornik omogućuje jednostavno i korisniku prilagođeno rukovanje. Rezultati mjerenja mogu se pohraniti interno i preuzeti na uređaju. S trajanjem baterije do 20 sati i kompaktnim dimenzijama, tester duljine kabela idealan je za mobilnu upotrebu i savršen je za svakodnevnu upotrebu na gradilištima ili u radionicama.
Tester duljine kabela stoga je savršeno rješenje za sve koji traže pouzdan, precizan i praktičan mjerni uređaj za određivanje duljine i dijagnosticiranje kvarova u električnim kabelima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući integriranoj bazi podataka o kabelima s 86 različitih tipova kabela, kao i mogućnosti programiranja vlastitih kabela i individualnog podešavanja faktora skraćivanja, tester duljine kabela je posebno fleksibilan u svojoj primjeni. Spajanje se praktično ostvaruje putem 4 mm laboratorijskih utičnica s priloženim krokodil štipaljkama ili putem BNC utičnice za koaksijalne kabele. Podržani su presjeci kabela od 0,25 mm² do 16 mm², što tester duljine kabela čini prikladnim za širok raspon primjena.
2,8-inčni zaslon osigurava jasan prikaz svih rezultata mjerenja, dok višejezični izbornik omogućuje jednostavno i korisniku prilagođeno rukovanje. Rezultati mjerenja mogu se pohraniti interno i preuzeti na uređaju. S trajanjem baterije do 20 sati i kompaktnim dimenzijama, tester duljine kabela idealan je za mobilnu upotrebu i savršen je za svakodnevnu upotrebu na gradilištima ili u radionicama.
Tester duljine kabela stoga je savršeno rješenje za sve koji traže pouzdan, precizan i praktičan mjerni uređaj za određivanje duljine i dijagnosticiranje kvarova u električnim kabelima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 x Tester duljine kabela PCE-CLT 100
- 1 x set mjernih kabela 0,5 m (crveni/crni)
- 1 x set krokodil štipaljki (crvene/crne)
- 1 x USB-C kabel
- 1 x Kratki vodič
- 1 x servisna torba
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.