mjerač ugljičnog dioksida PCE Instruments PCE-RCM 03 CO2 s funkcijom za mjerenje temperature, s USB sučeljem
- Kataloški br:
- 3594491 - 62
- Oznaka:
- PCE-RCM 03
- EAN:
- 4250348738608
- Kataloški br:
- 3594491 - 62
- Oznaka:
- PCE-RCM 03
- EAN:
- 4250348738608
mjerač ugljičnog dioksida PCE Instruments PCE-RCM 03 CO2 s funkcijom za mjerenje temperature, s USB sučeljem
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerenje CO2, temperature, vlažnosti
- 2-inčni LCD zaslon
- Vizualni i zvučni alarm
- Način pripravnosti
- Baterijsko napajanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač ugljičnog dioksida |
| Mjerno podučje | 0 - 500 ppm |
| Mjerena veličina | CO2 |
| Određene značajke | s funkcijom za mjerenje temperature s USB sučeljem |
| Točnost | 10 % |
| Težina | 98.5 g |
| Mjerno područje (maks.) | 500 ppm |
| Mjerno područje (min.) | 0 ppm |
| Širina | 70 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dužina | 70 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
Opis
Opis
Detektor ugljičnog monoksida (CO) je neophodan sigurnosni uređaj za otkrivanje opasnih koncentracija ugljičnog monoksida u zatvorenom prostoru. Koristi se gdje god se može proizvesti CO2 - na primjer u kućama s plinskim bojlerima ili kaminima, u radionicama s uključenim motorima, kao i u brodovima, kamperima ili drugim zatvorenim prostorima s uređajima za izgaranje.
Detektor CO mjeri razine CO u rasponu od 0 ... 500 ppm s visokom rezolucijom od 1 ppm. Osim toga, detektor mjeri relativnu vlažnost i temperaturu, a prikaz temperature može se prebaciti i na Fahrenheite. Sve izmjerene vrijednosti prikazuju se na lako čitljivom 2-inčnom LCD zaslonu s pozadinskim osvjetljenjem.
Za još veću praktičnost, detektor CO ima stanje pripravnosti koje se može ručno aktivirati. Ako se unutar 60 sekundi ne primi nikakav unos, zaslon se automatski isključuje - međutim, uređaj ostaje aktivan. U slučaju povišene razine CO, detektor CO upozorava vizualnim i zvučnim alarmom. To je podržano funkcijom semafora: Zeleno za 0 ... 100 ppm, narančasta za 101 ... 200 ppm i crvena za 201 ... 500 ppm. Čim se prekorači granica od 100 ppm, oglašava se dodatni zvučni signal upozorenja koji ukazuje na moguću opasnost. Zahvaljujući integriranoj litijskoj bateriji koja se praktično puni putem USB-C priključka, detektor je posebno fleksibilan u korištenju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Detektor CO mjeri razine CO u rasponu od 0 ... 500 ppm s visokom rezolucijom od 1 ppm. Osim toga, detektor mjeri relativnu vlažnost i temperaturu, a prikaz temperature može se prebaciti i na Fahrenheite. Sve izmjerene vrijednosti prikazuju se na lako čitljivom 2-inčnom LCD zaslonu s pozadinskim osvjetljenjem.
Za još veću praktičnost, detektor CO ima stanje pripravnosti koje se može ručno aktivirati. Ako se unutar 60 sekundi ne primi nikakav unos, zaslon se automatski isključuje - međutim, uređaj ostaje aktivan. U slučaju povišene razine CO, detektor CO upozorava vizualnim i zvučnim alarmom. To je podržano funkcijom semafora: Zeleno za 0 ... 100 ppm, narančasta za 101 ... 200 ppm i crvena za 201 ... 500 ppm. Čim se prekorači granica od 100 ppm, oglašava se dodatni zvučni signal upozorenja koji ukazuje na moguću opasnost. Zahvaljujući integriranoj litijskoj bateriji koja se praktično puni putem USB-C priključka, detektor je posebno fleksibilan u korištenju.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 1 x detektor CO PCE-RCM 03
- 1 x USB-C kabel za punjenje
- 1 upute za rukovanje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.