mlight 81-3334 LED ugradna svjetiljka LED 33 W bijela
- Kataloški br:
- 3305242 - 62
- Oznaka:
- 81-3334
- EAN:
- 4029779056359
- Kataloški br:
- 3305242 - 62
- Oznaka:
- 81-3334
- EAN:
- 4029779056359
mlight 81-3334 LED ugradna svjetiljka LED 33 W bijela
310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 33 W
- Ukupan svjetlosni tok= 4200 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela, prirodno bijela, hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 232 mm x 110 mm |
| Dizajn | okrugli |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta proizvoda | LED ugradna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Visina | 110 mm |
| Snaga | 33 W |
| Promjer | 232 mm |
| Razred zaštite | II |
| Vrsta zaštite | IP20 IP65 |
| Boja | bijela |
| Materijal | aluminij lim plastika |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetla | toplo bijela prirodno bijela hladno bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 5700 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 5700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 4200 lm |
Opis
Opis
33W, 900mA, 4200lm, IP64, 60°
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Simetrično zračeća okrugla LED svjetiljka za ugradnju u stropne otvore
- Montaža na strop bez alata pomoću opruga za brzu montažu
- Uvučena leća i aluminijski reflektor za slabo blještavo svjetlo
- Isporuka uključuje elektronički LED drajver, bez mogućnosti prigušivanja
- Vozač: uključen; pričvršćen, bijeli, okrugli, izmjenjivi ukrasni prsten
- Vanjski promjer: 114mm; Dubina ugradnje: 66mm; stropni izrez; 90 - 102 mm
- Potrošnja: 10W; Svjetlosni tok: 1120 - 1200 lumena
- Kut izbacivanja svjetla: 60°
- Mogućnost prigušivanja: po izboru pomoću dodataka
- Mogućnost prolaznog ožičenja: ne
- Temperatura boje: 3000K/4000K/5700K (podesivo)
- Indeks reprodukcije boja: Ra 80
- Tijelo lampe od metala, stražnja strana od plastike, reflektor od aluminija
- Boja kućišta: bijela
- Životni vijek L70/B50: cca 85.000 h na 25°C,
- L80/B10 Životni vijek: cca 50 000 h na 25°C
- Boja svjetla: topla bijela/neutralno bijela/hladno bijela (podesiva)
- Preklopni ciklusi: 25.000
- Klasa zaštite: IP20 / IP64
- Razred zaštite: II
- Raspon temperature: 0°C do +40°C;
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)