Mobotix Mx-VD3A-2-IR-VA Mx-VD3A-2-IR-VA lan ip sigurnosna kamera 1920 x 1080 piksel
- Kataloški br:
- 2621229 - 62
- Oznaka:
- Mx-VD3A-2-IR-VA
- EAN:
- 4047438040433
- Kataloški br:
- 2621229 - 62
- Oznaka:
- Mx-VD3A-2-IR-VA
- EAN:
- 4047438040433
Mobotix Mx-VD3A-2-IR-VA Mx-VD3A-2-IR-VA lan ip sigurnosna kamera 1920 x 1080 piksel
2,020.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,020.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2MP mrežna kamera otporna na vremenske uvjete s H.264/H.265
- Automatsko prebacivanje dan/noć s IR filterom za blokiranje
- Integrirana infracrvena rasvjeta (LED, do 40 m)
- IP66/IK10, raspon temperature okoline: 40 do 60 °C
- EverClear premaz na kupoli
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kamera |
| Vrsta kamere | dome kamera |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1080 piksel |
| Žarišna duljina | 2,7 - 12 mm |
| Kut gledanja | 96 ° |
| Način prijenosa | lan |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje unutrašnje područje |
| Širina | 17.5 cm |
| Visina | 17 cm |
| Dubina | 17.5 cm |
| dim. | (Š x V x D) 17.5 x 17 x 17.5 cm |
| Težina | 1210 g |
| Boja | bijela |
| Vrsta zaštite | IK10 IP66 |
| Signali-standard | ip |
Opis
Opis
MOBOTIX MOVE fiksne dome kamere omogućuju do tri istovremena video streama standardnih kodeka H.264, H.265 i/ili M-JPEG. Uz maksimalnu razlučivost od 2 megapiksela, najveći broj sličica u sekundi postiže se čak i kada je uključen WDR način rada (Široki dinamički raspon). Odlučujući detalji slike uvijek se bilježe, posebno u teškim uvjetima osvjetljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- 2MP mrežna kamera otporna na vremenske uvjete s H.264/H.265
- Automatsko prebacivanje dan/noć s IR filterom
- Integrirana infracrvena rasvjeta (LED, do 40 m)
- Snimanje na NAS ili internu SD karticu (nije uključeno)
- IP66/IK10, raspon temperature okoline: -40 do 60 °C
- EverClear dome premaz
- Nano premaz za najbolju kvalitetu slike čak i po kiši
- Novi, revolucionarni MOBOTIX EverClear premaz koristi posebnu nanotehnologiju koja pretvara kapljice vode u ultratanak vodeni film čim udare u njega. To osigurava najbolju kvalitetu slike po kiši i teškim vanjskim uvjetima.
- Od sada su sve MOBOTIX MOVE 2/4/5/8 MP bullet i dome kamere opremljene integriranom video analizom i LowLight SpeedDome kamerom s tom tehnologijom.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.