Mobotix Mx-VT1A-5-IR lan ip sigurnosna kamera 2720 x 1976 piksel
- Kataloški br:
- 3152757 - 62
- Oznaka:
- Mx-VT1A-5-IR
- EAN:
- 4047438048255
- Kataloški br:
- 3152757 - 62
- Oznaka:
- Mx-VT1A-5-IR
- EAN:
- 4047438048255
Mobotix Mx-VT1A-5-IR lan ip sigurnosna kamera 2720 x 1976 piksel
965.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
965.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Integrirana IR LED dioda do 30 m udaljenosti
- MTBF: 95 000 sati
- Sukladno NDAA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kamera |
| Određene značajke videonadzora | s IR led diodama s podrškom za ONVIF snimanje na memorijsku karticu s mikrofonom s PoE IEEE 802.3af |
| Vrsta kamere | dome kamera |
| Opskrba strujom | PoE (Power over Ethernet) |
| Rezolucija (maks.) | 2720 x 1976 piksel |
| Veličina senzora | 9.07 mm (1/2.8") |
| Tip senzora | CMOS |
| Žarišna duljina | 2,8 mm |
| Maks. kut gledanja horizontalni | 97 ° |
| Vertikalni kut gledanja | 70.5 ° |
| Način prijenosa | lan |
| Osjetljivost na svjetlo (s IR) | 0 lx |
| Osjetljivost na svjetlo (bez IR) | 0.18 lx |
| IR raspon (max.) | 30 m |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| vrsta | microSD kartica (do 512 GB) |
| Visina | 95 mm |
| Promjer | 120 mm |
| dim. | (Ø x V) 120 mm x 95 mm |
| Težina | 680 g |
| Vrijednost otvora blende | F1.6 |
| Materijal kućišta | metal |
| Boja | bijela |
| Vrsta zaštite | IP67 IK10 |
| Signali-standard | ip |
Opis
Opis
Sa svojim izvrsnim omjerom cijene i performansi, kompaktne MOBOTIX MOVE Turret kamere olakšavaju ulazak u svijet profesionalnih MOBOTIX video sigurnosnih sustava. Odaberite motoriziranu verziju s varifokalnim ili fiksnim objektivom, svaka sa senzorom slike od 2 MP ili 5 MP (dan i noć) i dvije integrirane infracrvene LED diode (do 30 m).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Motorizirani varifokalni objektiv ili fiksna žarišna duljina
- Montaža na strop ili zid (dostupan pribor)
- H.265/H.264/MJPEG
- Dan/noć funkcija
- Integrirano IR osvjetljenje do 30 m
- WDR do 120dB
- ONVIF profili S/G/T/M
- Ugrađeni mikrofon
- Utor za memorijsku karticu.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.