Molex 1300068165 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani ženski konektor 5 m Broj polova: 5 1 St.
- Kataloški br:
- 2905147 - 62
- Oznaka:
- 1300068165
- EAN:
- 2050009155315
- Kataloški br:
- 2905147 - 62
- Oznaka:
- 1300068165
- EAN:
- 2050009155315
Molex 1300068165 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani ženski konektor 5 m Broj polova: 5 1 St.
290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski konektor |
| Priključna strana A | 7/8"utičnica, ravna |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 5 |
| Duljina kabela | 5 m |
| Materijal plašta | TPU |
| Nazivni napon | 300 V |
| Nazivna struja | 8 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 8 A |
| Boja | siva |
| Boja kabela | siva |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Inženjerski dio br. | 105000B35M050 |
| Naziv inženjerske serije | MC S/E A SIZE |
| Inženjerska serija br. | Mini-Change |
| Proizvođač-br. dijela | 1300068165 |
| Tip | 1300068165 |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
MC-5P-FE-ST-5M-WSOR
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.