Molex 190030020 plosnate natične stupice uklj. krimp čahura Širina utikača: 4.75 mm Debljina utikača: 0.81 mm potpuno iz
- Kataloški br:
- 3035882 - 62
- Oznaka:
- 190030020
- EAN:
- 2050009813987
- Kataloški br:
- 3035882 - 62
- Oznaka:
- 190030020
- EAN:
- 2050009813987
Molex 190030020 plosnate natične stupice uklj. krimp čahura Širina utikača: 4.75 mm Debljina utikača: 0.81 mm potpuno iz
1.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Full reel |
| Vrsta proizvoda | plosnate natične stupice |
| Širina utikača | 4.75 mm |
| Boja | ružičasta |
| Debljina utikača | 0.81 mm |
| Vrsta izolacije | potpuno izolirani |
| Kontaktni materijal | mesing pocinkovan |
| Sadržaj | 1 St. |
| AWG maks. | 18 |
| AWG min. | 22 |
| Težina | 0.907 g |
| Proizvođač-br. dijela | 190030020 |
| Izolacijski materijal | najlon (nl) |
| Utična veličina | 4.75 x 0.81 mm |
| Određene značajke | uklj. krimp čahura |
| Tip | 190030020 |
| Inženjerski dio br. | AA-2203T |
| Naziv inženjerske serije | INSULKRIMP FULLY INSULAT |
| Inženjerska serija br. | 19003 |
Opis
Opis
InsulKrimp Quick Disconnect, Female, for 18-22 (0.80-0.35mm²), Mylar Tape, Tab 4.75 x 0.81mm, Pink
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.