Molex 190120030 plosnate natične stupice Širina utikača: 6.35 mm Debljina utikača: 0.81 mm kom. Tape
- Kataloški br:
- 3038591 - 62
- Oznaka:
- 190120030
- EAN:
- 2050009839437
- Kataloški br:
- 3038591 - 62
- Oznaka:
- 190120030
- EAN:
- 2050009839437
Molex 190120030 plosnate natične stupice Širina utikača: 6.35 mm Debljina utikača: 0.81 mm kom. Tape
2.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape |
| Vrsta proizvoda | plosnate natične stupice |
| Širina utikača | 6.35 mm |
| Debljina utikača | 0.81 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| AWG maks. | 22 |
| AWG min. | 18 |
| Proizvođač-br. dijela | 190120030 |
| Utična veličina | 6.35 x 0.81 mm |
| Tip | 190120030 |
| Inženjerski dio br. | AA-8301T |
| Naziv inženjerske serije | PIGGYBACK AVIKRIMP SERIE |
| Inženjerska serija br. | 19012 |
Opis
Opis
Avikrimp Piggyback Quick Disconnect, Tab 6.35 x 0.81mm, 18-22 AWG, Red, Insulator, Tape
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.