Molex 190190036 plosnate natične stupice Širina utikača: 6.35 mm Debljina utikača: 0.81 mm kom. Tape
- Kataloški br:
- 3038418 - 62
- Oznaka:
- 190190036
- EAN:
- 2050009838386
- Kataloški br:
- 3038418 - 62
- Oznaka:
- 190190036
- EAN:
- 2050009838386
Molex 190190036 plosnate natične stupice Širina utikača: 6.35 mm Debljina utikača: 0.81 mm kom. Tape
0.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- x
- -
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape |
| Vrsta proizvoda | plosnate natične stupice |
| Širina utikača | 6.35 mm |
| Debljina utikača | 0.81 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
| AWG maks. | 16 |
| AWG min. | 14 |
| Proizvođač-br. dijela | 190190036 |
| Utična veličina | 6.35 x 0.81 mm |
| Tip | 190190036 |
| Inženjerski dio br. | BBZ-8141 |
| Naziv inženjerske serije | FEMALE QD AVIKRIMP SERIE |
| Inženjerska serija br. | 19019 |
Opis
Opis
Avikrimp Quick Disconnect, Female, for 14-16 (2.00-1.30mm²) Wire, Metal Strip, Tab 6.35 x 0.81mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.