Molex 878321010 letva s igličastim kontaktima Raster: 2 mm Ukupan broj polova: 10 Broj redova: 2 kom.
- Kataloški br:
- 3036873 - 62
- Oznaka:
- 878321010
- EAN:
- 2050009823986
- Kataloški br:
- 3036873 - 62
- Oznaka:
- 878321010
- EAN:
- 2050009823986
Molex 878321010 letva s igličastim kontaktima Raster: 2 mm Ukupan broj polova: 10 Broj redova: 2 kom.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 10
- Broj redova 2
- Content kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ženski konektor, vertikalna ugradnja |
| Vrsta proizvoda | letva s igličastim kontaktima |
| RM | 2 mm |
| Broj redova | 2 |
| Ukupan broj polova | 10 |
| Nazivni napon | 125 V |
| Nazivna struja | 2 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | 878321010 |
| Proizvođač-br. dijela | 878321010 |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Inženjerski dio br. | 87832-1010 |
| Naziv inženjerske serije | 2mm SMT Shrd Hdr |
| Inženjerska serija br. | 87832 |
| Površina kontakta | fosfor bronca, pozlaćen |
| Dužina pina (produžena strana) | 3.6 mm |
Opis
Opis
2.00mm Pitch, Milli-Grid PCB Header, Dual Row, Vertical, Surface Mount, Shrouded, Lead-Free, 10 Circuits, 0.38µm Gold (Au) Plating, with Locking Window, without Pick-and-Place Cap, with PCB Locator, Tube
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.