Molex 878330651 letva s igličastim kontaktima s zaključavanjem Raster: 2 mm Ukupan broj polova: 6 Broj redova: 2 kom. T
- Kataloški br:
- 3036600 - 62
- Oznaka:
- 878330651
- EAN:
- 2050009821265
- Kataloški br:
- 3036600 - 62
- Oznaka:
- 878330651
- EAN:
- 2050009821265
Molex 878330651 letva s igličastim kontaktima s zaključavanjem Raster: 2 mm Ukupan broj polova: 6 Broj redova: 2 kom. T
4.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ukupan broj polova 6
- Broj redova 2
- Content kom.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Full reel |
| Vrsta proizvoda | letva s igličastim kontaktima |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 2 mm |
| Broj redova | 2 |
| Ukupan broj polova | 6 |
| Nazivni napon | 125 V |
| Nazivna struja | 2 A |
| Kontaktni materijal | fosfor bronca |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Tip | 878330651 |
| Debljina sloja, strana za tiskanu pločicu | 1.905 µm |
| Debljina sloja, utična strana | 0.381 µm |
| Materijal kućišta | najlon (nl) |
| Proizvođač-br. dijela | 878330651 |
| Boja | crna |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Inženjerski dio br. | 87833-0651 |
| Naziv inženjerske serije | 2mm R/A Shrd Hdr |
| Inženjerska serija br. | 87833 |
Opis
Opis
2.00mm Pitch, Milli-Grid PCB Header, Dual Row, Right-Angle, Through Hole, 6 Circuits, 0.38µm Gold (Au) Plating, without PCB Locator, with Locking Window, without Center Polarization Slot, with Pick-and-Place Polyimide Tape, Tape and Reel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.