Molex držeči tuljak Ukupan broj polova 1 105439-0005 kom. Tape on Mini reel
- Kataloški br:
- 3036910 - 62
- Oznaka:
- 105439-0005
- EAN:
- 2050009824358
- Kataloški br:
- 3036910 - 62
- Oznaka:
- 105439-0005
- EAN:
- 2050009824358
Molex držeči tuljak Ukupan broj polova 1 105439-0005 kom. Tape on Mini reel
0.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Ukupan broj polova: 1
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Mini reel |
| Vrsta proizvoda | držeči tuljak |
| Ukupan broj polova | 1 |
| Nazivna struja | 1.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 1.5 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | lem |
| Debljina sloja, utična strana | 0.254 µm |
| Proizvođač-br. dijela | 105439-0005 |
| Kontaktni materijal | nehrđajući čelik |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | zlato |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 105439-0005 |
Opis
Opis
Anti-Snag Spring Clip, 1.32mm Width, 0.25µm Gold (Au) Plating, 1.40mm -2.00mm Working Range (Height)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.