Molex FFC/FPC konektor Ukupan broj polova 10 Raster: 0.5 mm 52745-1097 kom. Tape on Mini reel
- Kataloški br:
- 3037093 - 62
- Oznaka:
- 52745-1097
- EAN:
- 2050009820237
- Kataloški br:
- 3037093 - 62
- Oznaka:
- 52745-1097
- EAN:
- 2050009820237
Molex FFC/FPC konektor Ukupan broj polova 10 Raster: 0.5 mm 52745-1097 kom. Tape on Mini reel
2.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 10
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Mini reel |
| Vrsta proizvoda | FFC/FPC konektor |
| Broj redova | 1 |
| RM | 0.5 mm |
| Ukupan broj polova | 10 |
| Nazivna struja | 0.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 500 mA |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | SMT |
| Proizvođač-br. dijela | 52745-1097 |
| Boja | crna bijela |
| Kontaktni materijal | fosfor bronca |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | zlato |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 50 V |
| Smjer priključenja | horizontalno na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 52745-1097 |
Opis
Opis
Easy-On FFC/FPC Connector, 0.50mm Pitch, Slider Series, Right-Angle, Top Contact, 2.00mm Height, 10 Circuits, Gold Plating
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.