Molex FFC/FPC konektor Ukupan broj polova 15 Raster: 1 mm 52610-1572 kom. Tape on Mini reel
- Kataloški br:
- 3037088 - 62
- Oznaka:
- 52610-1572
- EAN:
- 2050009820183
- Kataloški br:
- 3037088 - 62
- Oznaka:
- 52610-1572
- EAN:
- 2050009820183
Molex FFC/FPC konektor Ukupan broj polova 15 Raster: 1 mm 52610-1572 kom. Tape on Mini reel
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 1
- Ukupan broj polova: 15
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Mini reel |
| Vrsta proizvoda | FFC/FPC konektor |
| Broj redova | 1 |
| RM | 1 mm |
| Ukupan broj polova | 15 |
| Nazivna struja | 1 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 1 A |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | SMT |
| Materijal kućišta | najlon (nl) |
| Proizvođač-br. dijela | 52610-1572 |
| Boja | prirodna |
| Kontaktni materijal | fosfor bronca |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 125 V |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 52610-1572 |
Opis
Opis
Easy-On FFC/FPC Connector, 1.00mm Pitch, Slider Series, Vertical, 5.75mm Height, 15 Circuits, Gold Plating
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.