Molex mezaninski konektor Ukupan broj polova 34 Raster: 0.4 mm 51338-3474 kom. Tape on Mini reel
- Kataloški br:
- 3037021 - 62
- Oznaka:
- 51338-3474
- EAN:
- 2050009825461
- Kataloški br:
- 3037021 - 62
- Oznaka:
- 51338-3474
- EAN:
- 2050009825461
Molex mezaninski konektor Ukupan broj polova 34 Raster: 0.4 mm 51338-3474 kom. Tape on Mini reel
4.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 34
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Mini reel |
| Vrsta proizvoda | mezaninski konektor |
| Broj redova | 2 |
| Sustavski priključak | board-to-board |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 0.4 mm |
| Ukupan broj polova | 34 |
| Nazivna struja | 0.3 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 300 mA |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | SMT |
| Debljina sloja, utična strana | 0.2 µm |
| Proizvođač-br. dijela | 51338-3474 |
| Boja | crna |
| Kontaktni materijal | fosfor bronca |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | zlato |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 50 V DC/AC |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 51338-3474 |
Opis
Opis
SlimStack Board-to-Board Receptacle, 0.40mm Pitch, J-Bend Series, 0.20µm Gold (Au) Plating, 1.50 or 2.00mm Mated Height, 3.40mm Mated Width, 34 Circuits
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.