Molex mezaninski konektor Ukupan broj polova 60 Raster: 0.5 mm 55560-0607 kom. Tape on Mini reel
- Kataloški br:
- 3037166 - 62
- Oznaka:
- 55560-0607
- EAN:
- 2050009826956
- Kataloški br:
- 3037166 - 62
- Oznaka:
- 55560-0607
- EAN:
- 2050009826956
Molex mezaninski konektor Ukupan broj polova 60 Raster: 0.5 mm 55560-0607 kom. Tape on Mini reel
7.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 60
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Mini reel |
| Vrsta proizvoda | mezaninski konektor |
| Broj redova | 2 |
| Sustavski priključak | board-to-board |
| Određene značajke | s zaključavanjem |
| RM | 0.5 mm |
| Ukupan broj polova | 60 |
| Nazivna struja | 0.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 500 mA |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | SMT |
| Debljina sloja, strana za tiskanu pločicu | 0.102 µm |
| Debljina sloja, utična strana | 0.254 µm |
| Proizvođač-br. dijela | 55560-0607 |
| Kontaktni materijal | mesing |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | zlato |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 50 V |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 55560-0607 |
Opis
Opis
0.50mm Pitch SlimStack Plug, Surface Mount, Dual Row, Vertical, 1.50mm Stack Height, 60 Circuits
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.