Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 40 Raster: 0.5 mm 501920-4001-TR375 kom. Tape on
- Kataloški br:
- 3043292 - 62
- Oznaka:
- 501920-4001-TR375
- EAN:
- 2050009884338
- Kataloški br:
- 3043292 - 62
- Oznaka:
- 501920-4001-TR375
- EAN:
- 2050009884338
Molex ugradna standardna letva s muškim kontaktima Ukupan broj polova 40 Raster: 0.5 mm 501920-4001-TR375 kom. Tape on
5.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Content: kom.
- Broj redova: 2
- Ukupan broj polova: 40
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Tape on Mini reel |
| Vrsta proizvoda | ugradna standardna letva s muškim kontaktima |
| Broj redova | 2 |
| Sustavski priključak | board-to-board |
| RM | 0.5 mm |
| Ukupan broj polova | 40 |
| Nazivna struja | 0.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 500 mA |
| Sadržaj | 1 St. |
| Priključak | SMT |
| Proizvođač-br. dijela | 501920-4001-TR375 |
| Boja | crna |
| Kontaktni materijal | bakerna legura |
| Kontaktna površina, strana za tiskanu pločicu | kositar |
| Kontaktna površina, utična strana | zlato |
| Nazivni napon | 50 V DC/AC |
| Smjer priključenja | okomito na tiskanu pločicu |
| Maks. temperatura | +105 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Tip | 501920-4001-TR375 |
Opis
Opis
0.50mm Pitch SlimStack Board-to-Board Plug, Surface Mount, Dual Row, Vertical Stacking, 4.00mm Stack Height, without Solder Tabs, 40 Circuits
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.