MSI 2-u-1 Notebook/tablet računalo "Vector 18 HX AI" 45.7 cm (18 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 32 GB RAM 2 TB
- Kataloški br:
- 3532485 - 62
- Oznaka:
- 001824-657
- EAN:
- 4711377340687
- Kataloški br:
- 3532485 - 62
- Oznaka:
- 001824-657
- EAN:
- 4711377340687
MSI 2-u-1 Notebook/tablet računalo "Vector 18 HX AI" 45.7 cm (18 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 32 GB RAM 2 TB
17,245.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17,245.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 45.7 cm (18 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 9
- 275HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM;6400 MHz2 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 2-u-1 Notebook/tablet računalo |
| Model | "Vector 18 HX AI" |
| Zaslon (cm) | 45.7 cm |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.1 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 6400 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB-A (USB 3.1 gen. 2) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Boja | siva |
| Širina | 404 mm |
| Dubina | 307.5 mm |
| Težina | 3.6 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.1 GHz / max. 5.4 GHz |
| Zaslon | 45.7 cm (18 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5090 |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 240 Hz |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 400 W |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | da |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Rezolucija prednje kamere | 1920 x 1080 piksel |
| Opseg boja | 100 % |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 6 |
| DC ulazni priključak | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Brzina video capturing-a | 30 fps |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| Infracrvena (IC) kamera | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 2 TB |
| Jezgra veće efikasnosti | 16 |
| Jezgra većih performansi | 8 |
| Osnovna snaga procesora | 55 W |
| Maksimalna turbo snaga | 160 W |
| Osnovna frekvencija jezgra većih performansi | 2.7 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 4.6 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 5.4 GHz |
| Podrška za retke nizove | da |
| Podrška za Windows Studio efekte | da |
| Ukupne performanse procesora do | 36 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| NPU performanse do | 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Intel® Thunderbolt 5 | da |
| Broj priključaka Thunderbolt 5 | 2 |
| Taster Kopilot | da |
| Performanse grafičkog procesora do | 8 Tera-Vorgänge pro Sekunde |
| Visina (spreda) | 2.4 cm |
| Visina (pozadi) | 3.21 cm |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 99 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)