MSI 306-7ZPEX11-CE0 PC napajanje 1600 W ATX 80 plus titanium
- Kataloški br:
- 3428712 - 62
- Oznaka:
- MEG AI1600T PCIE5
- EAN:
- 4711377238830
- Kataloški br:
- 3428712 - 62
- Oznaka:
- MEG AI1600T PCIE5
- EAN:
- 4711377238830
MSI 306-7ZPEX11-CE0 PC napajanje 1600 W ATX 80 plus titanium
3,035.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,035.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1600 WPCI-Express (6+2-pinski) 9x
- Upravljanje kabelima da80 plus titanium
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1600 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus titanium |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 190 x 86 x 150 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 190 mm |
| Težina | 5.627 |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 133.3 A |
| +5 V/DC | 22 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 4pol. Molex | 8 |
| 6 + pola Pcle | 9 |
| 5pol. SATA | 8 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 22 A |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| da | |
| 2 | |
| 94 % | |
| ne | |
| 120 W | |
| 1600 W | |
| 120 W | |
| 3.6 W | |
| 15 W |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)