MSI All-in-One PC Modern AM272P 1M-1235AT 68.6 cm (27 palac) Full HD Intel® Core™ 7 150U 5.40 GHz 16 GB RAM 1000 GB SSD
- Kataloški br:
- 3437846 - 62
- Oznaka:
- 00AF8231-1235
- EAN:
- 4711377339315
- Kataloški br:
- 3437846 - 62
- Oznaka:
- 00AF8231-1235
- EAN:
- 4711377339315
MSI All-in-One PC Modern AM272P 1M-1235AT 68.6 cm (27 palac) Full HD Intel® Core™ 7 150U 5.40 GHz 16 GB RAM 1000 GB SSD
4,280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 68.6 cm (27 palac) IPS Full HD 1920 x 1080 Pixel
- Intel® Core™ 7 150U 10 Jezgra(-e) / max. 5.40 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1000 GB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | MODERN AM272P 1M-1235AT |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Serija procesora | Intel® Core™ 7 |
| Procesor | Intel® Core™ 7 150U |
| Procesor / model | 150U |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 1.8 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.40 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | HDMI® izlaz HDMI® ulaz USB-C® USB 3.2 gen. 2 USB 2.0 RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 611.75 mm |
| Visina | 561.48 mm |
| Dubina | 194.68 mm |
| Težina | 7.5 kg |
| Snaga napajanja | 120 W |
| Određene značajke | ugrađena kamera Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)