MSI All-in-One PC Modern AM273QP AI 1UMG-221AT 68.6 cm (27 palac) WQHD Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.80 GHz 32 GB RAM 1 TB
- Kataloški br:
- 3437847 - 62
- Oznaka:
- 00AF0111-221
- EAN:
- 4711377339407
- Kataloški br:
- 3437847 - 62
- Oznaka:
- 00AF0111-221
- EAN:
- 4711377339407
MSI All-in-One PC Modern AM273QP AI 1UMG-221AT 68.6 cm (27 palac) WQHD Intel® Core™ Ultra 7 155H 4.80 GHz 32 GB RAM 1 TB
5,580.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,580.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 68.6 cm (27 palac) IPS WQHD 2560 x 1440 Pixel
- Intel® Core™ Ultra 7 155H 16 Jezgra(-e) / max. 4.80 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | All-in-One PC |
| Model | Modern AM273QP AI 1UMG-221AT |
| Zaslon (cm) | 68.6 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1440 Pixel |
| Razlučivost zaslona | WQHD |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Procesor / model | 155H |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 1.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.80 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 3 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 5 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | HDMI® izlaz HDMI® ulaz Thunderbolt USB 3.2 (gen. 1) RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) čitač kartica Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Boja | crna |
| Širina | 613.49 mm |
| Visina | 543.37 mm |
| Dubina | 235 mm |
| Težina | 8.05 kg |
| Snaga napajanja | 150 W |
| Određene značajke | ugrađena kamera Kensington brava |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Zaslon | 68.6 cm (27 palac) |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)