MSI Desktop pc MEG Vision X AI 2NVR7-236AT Intel® Core™ Ultra 7 64 GB RAM 2 TB SSD Win 11 Home 00B92111-236
- Kataloški br:
- 3451671 - 62
- Oznaka:
- 00B92111-236
- EAN:
- 4711377388801
- Kataloški br:
- 3451671 - 62
- Oznaka:
- 00B92111-236
- EAN:
- 4711377388801
MSI Desktop pc MEG Vision X AI 2NVR7-236AT Intel® Core™ Ultra 7 64 GB RAM 2 TB SSD Win 11 Home 00B92111-236
14,305.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
14,305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7
- Radna memorija: 64 GB
- 2 TB SSD
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | MEG Vision X AI 2NVR7-236AT |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Radna memorija | 64 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Sučelje | USB 3.0 |
| Boja | crna |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)