MSI Desktop pc PRO DP180 14A-1066AT 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 8 GB RAM 512 GB SSD Win 11 Pro 00B
- Kataloški br:
- 3451969 - 62
- Oznaka:
- 00B0A741-1066
- EAN:
- 4711377383196
- Kataloški br:
- 3451969 - 62
- Oznaka:
- 00B0A741-1066
- EAN:
- 4711377383196
MSI Desktop pc PRO DP180 14A-1066AT 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ i5 i5-14400 4.7 GHz 8 GB RAM 512 GB SSD Win 11 Pro 00B
2,610.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,610.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ i5 i5-14400 14. gen. (Meteor Lake) 10 Jezgra(-e) / max. 4.7 GHz
- Radna memorija: 8 GB DDR5-RAM
- 512 GB SSD
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Desktop pc |
| Model | PRO DP180 14A-1066AT |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-14400 |
| Procesor / model | i5-14400 |
| Generacija procesora | 14. gen. (Meteor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 2.5 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.7 GHz |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® 3.2 USB 3.2 (gen. 1) USB 2.0 LAN (10/100/1000 MBit/s) VGA DisplayPort HDMI™ PS/2 jack |
| Boja | crna |
| Širina | 169 mm |
| Visina | 369 mm |
| Dubina | 323 mm |
| Težina | 9 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
Spremni za svaki scenarij!
Puna produktivnost s MSI Business & Productivity serijom!
DDR5 dvokanalna RAM memorija
DDR5 memorija s dvokanalnom tehnologijom može poboljšati učinkovitost i kvalitetu rada brzom obradom velikih količina podataka i složenih multitasking zadataka, čime se smanjuje vrijeme čekanja i kašnjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Puna produktivnost s MSI Business & Productivity serijom!
DDR5 dvokanalna RAM memorija
DDR5 memorija s dvokanalnom tehnologijom može poboljšati učinkovitost i kvalitetu rada brzom obradom velikih količina podataka i složenih multitasking zadataka, čime se smanjuje vrijeme čekanja i kašnjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)