MSI Gaming notebook 001824-656 45.7 cm (18 palac) UHD+ Intel® Core™ Ultra 9 285HX 64 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz cr
- Kataloški br:
- 3413680 - 62
- Oznaka:
- 001824-656
- EAN:
- 4711377340670
- Kataloški br:
- 3413680 - 62
- Oznaka:
- 001824-656
- EAN:
- 4711377340670
MSI Gaming notebook 001824-656 45.7 cm (18 palac) UHD+ Intel® Core™ Ultra 9 285HX 64 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz cr
22,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 45.7 cm (18 palac)
- UHD+
- 3840 x 2400 Pixel
- nereflektirajući, 120 Hz
- Intel® Core™ Ultra 9
- 285HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.50 GHzRadna memorija: 64 GB;DDR5-RAM2 TB SSD;Nvidia GeForce;RTX 5090;24 GB;GDDR7-VRAM;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | 001824-656 |
| Zaslon (cm) | 45.7 cm |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Razlučivost zaslona | UHD+ |
| Osobine prikaza | nereflektirajući 120 Hz |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2400 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 285HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.50 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe |
| SSD 2 | 4 TB |
| SSD 2 priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 6144 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | čitač memorijske kartice osvjetljenje tipkovnice dodirna podloga bez tipki kensington lock |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI® 2.1 Thunderbolt 5 USB 4 USB 3.2 gen. 2 RJ45 utičnica za mikrofon utičnica za slušalice Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth čitač kartica |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | crna srebrna |
| Širina | 404 mm |
| Visina | 32 mm |
| Dubina | 308 mm |
| Težina | 3.6 kg |
| Baterija / tehnologija | 4 ćelije Li-Polymer, 99 Wh (integrirane) |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 18 palac |
| Zaslon | 45.7 cm (18 palac) |
| Memorija grafičke kartice | 24 GB |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| Model grafičke kartice | RTX 5090 |
| Vrsta grafičke memorije | GDDR7-VRAM |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)