MSI Gaming notebook 9S7-17U332-095 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka,
- Kataloški br:
- 3532484 - 62
- Oznaka:
- 0017U3-095
- EAN:
- 4711377400022
- Kataloški br:
- 3532484 - 62
- Oznaka:
- 0017U3-095
- EAN:
- 4711377400022
MSI Gaming notebook 9S7-17U332-095 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka,
4,605.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,605.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.9 cm (17.3 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- nereflektirajući, 144 Hz, IPS
- Intel® Core™ i7
- i7-13620H
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | 9S7-17U332-095 |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Zaslon (inči) | 17.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | nereflektirajući 144 Hz IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Procesor | Procesor Intel® Core™ i7-13620H |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor / model | i7-13620H |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice višedodirna podloga kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB-C® (USB 3.2 Gen 2) USB 3.2 gen. 2 RJ45 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth HD audio slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | crna prozirna |
| Širina | 399 mm |
| Visina | 22.2 mm |
| Dubina | 258 mm |
| Težina | 2.5 kg |
| Baterija / tehnologija | 4 litij-polimerske ćelije, 55,2 Wh (integrirane) |
| Softver uključen u isporuku | MSI softverski paket koji uključuje MSI Center s AI Engineom MSI App Player |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Zaslon | 43.9 cm (17.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX™ 5060 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 8 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
KIBERNETIČKI UPOTREBA!
Uronite u svoje igre u cyberpunk stilu, pokažite svoj znanstvenofantastični izgled i nadmašite protivnike naprednim hardverom. Svojim futurističkim dizajnom i najsuvremenijom tehnologijom, Cyborg 17 spada među avangardne gaming laptope.
PREISPITIVANJE PERFORMANSI
Za moderno igranje i zahtjevne zadatke istovremenog izvršavanja više zadataka istovremeno: procesor Intel® Core™ 13. generacije. Ova generacija nudi inovativnu hibridnu arhitekturu s jezgrama za performanse i učinkovitost, u kombinaciji s inteligentnom raspodjelom opterećenja putem Intel® Thread Directora.
MIJENJA IGRU
Grafički procesori serije GeForce RTX™ 50, temeljeni na NVIDIA Blackwell tehnologiji, otvaraju revolucionarne mogućnosti za igrače i kreativne profesionalce. S ogromnom snagom umjetne inteligencije, omogućuju nova iskustva i realističnu grafiku kakvu nikada prije nisu imali. NVIDIA DLSS 4 umnožava broj sličica u sekundi, slike se generiraju neviđenom brzinom, a NVIDIA Studio oslobađa kreativnost.
POKAŽITE SVOJ STIL
Dizajn prijenosnog računala privlači poglede: komponente visokih performansi smještene su u tanki egzoskelet s prozirnim elementima, ikoničnom grafikom i elegantnim aluminijskim poklopcem koji privlači pažnju.
SADA JOŠ PAMETNIJE
MSI prijenosna računala oslanjaju se na umjetnu inteligenciju (AI) za novo, učinkovito korisničko iskustvo: Uz pametne asistente poput Copilota i MSI AI Enginea, sve postaje lakše, osobnije i produktivnije.
144 Hz monitor za igranje
Neće samo igrači brzih FPS pucačina biti impresionirani kvalitetom slike na 144Hz zaslonu s antirefleksnim premazom. Apsolutno fluidan prikaz, čak i tijekom brzih pokreta, omogućuje nesmetanu reakciju i pruža odlučujuću prednost u igri.
UDOBNOST ULAZNIH UTJECAJA
Tipkovnica s 4-zonskim RGB osvjetljenjem ističe laptop i osigurava udobnost u tamnim okruženjima. Svaka zona tipkovnice može se slobodno prilagoditi RGB bojom po vašem izboru i poboljšati efektima putem Mystic Lighta.
UVIJEK OSTANITE HLADN
Za niske temperature – čak i kada se stvari u igri zagriju: Sustav hlađenja »Cooler Boost« koristi sofisticiranu i razrađenu tehnologiju toplinskih cijevi za učinkovit prijenos topline.
MODERNA POVEZIVOST
Značajke sučelja su impresivne u svakodnevnoj upotrebi. Svi USB priključci – tipa A i C – rade s USB 3.2 Gen 2 SuperSpeed, monitori se spajaju putem HDMI™ ili DisplayPort™ kompatibilnog USB-C priključka, a slušalice se napajaju zvukom Hi-Res Audio kvalitete.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)