MSI Gaming notebook Vector 17 HX AI A2XWHG-041 43.2 cm (17 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 32 GB RAM 2 TB SSD nj
- Kataloški br:
- 3393817 - 62
- Oznaka:
- 0017S3-041
- EAN:
- 4711377326827
- Kataloški br:
- 3393817 - 62
- Oznaka:
- 0017S3-041
- EAN:
- 4711377326827
MSI Gaming notebook Vector 17 HX AI A2XWHG-041 43.2 cm (17 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 9 275HX 32 GB RAM 2 TB SSD nj
10,130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10,130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.2 cm (17 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, 240 Hz
- Intel® Core™ Ultra 9
- 275HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM;5600 MHz2 TB SSD;Nvidia GeForce;RTX 5070 Ti;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming notebook |
| Model | Vector 17 HX AI A2XWHG-041 |
| Zaslon (cm) | 43.2 cm |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS 240 Hz |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 2.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB 3.0 WLAN |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 380.3 mm |
| Visina | 2.88 mm |
| Dubina | 298 mm |
| Težina | 3 kg |
| Vrijeme pogona (maks.) | 9 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 24 x 2.7 GHz / max. 5.4 GHz |
| GPU brand | NVIDIA |
| Zaslon | 43.2 cm (17 palac) |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Model grafičke kartice | RTX 5070 Ti |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 43,18 cm (17,0")
- 2560 x 1600 piksela (WQXGA)
- IPS antirefleksni zaslon
- Intel® Core™ Ultra 9 (200) 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 12288MB
- 32 GB RAM
- SSD od 2000 GB
- Windows 11 Home
- 3 kg
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)