MSI Gaming pc MEG Trident X2 14NUG7-403AT Intel® Core™ i7 i7-14700KF 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia GeForce RTX 4080 Sup
- Kataloški br:
- 3057137 - 62
- Oznaka:
- 00B92221-403
- EAN:
- 4711377175463
- Kataloški br:
- 3057137 - 62
- Oznaka:
- 00B92221-403
- EAN:
- 4711377175463
MSI Gaming pc MEG Trident X2 14NUG7-403AT Intel® Core™ i7 i7-14700KF 32 GB RAM 1 TB SSD Nvidia GeForce RTX 4080 Sup
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1.0 palac)
- Procesor: Intel® Core™ i7 (i7-14700KF) 14. gen. (Meteor Lake) (20 x )
- Radna memorija: 32 GB DDR5-SDRAM 5600 MHz
- Memorija: 1 TB SSD
- Grafika: Nvidia GeForce RTX 4080 Super 16 GB
- Operacijski sustav: Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Model | MEG Trident X2 14NUG7-403AT |
| Zaslon (inči) | 1.0 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor | Intel® Core™ i7-14700KF |
| Procesor / model | i7-14700KF |
| Generacija procesora | 14. gen. (Meteor Lake) |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.4 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | ne |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 4080 Super |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 6 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) USB 3.2 gen. 1 (USB 3.0) USB-C® USB 2.0 HDMI™ RJ45 Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth audio, stereo (3.5 mm jack) slušalice (3.5 mm jack) mikrofon (3.5 mm jack) PS/2 S/PDIF |
| Boja | crna |
| Širina | 222.63 mm |
| Visina | 453.84 mm |
| Dubina | 487.15 mm |
| Težina | 14.06 kg |
| Snaga napajanja | 840 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
Opis
Opis
Serija MEG utjelovljenje je vrhunskih performansi u igricama. S ciljem nadmašivanja svega što je bilo prije, vrhunski modeli u MEG seriji nude maksimalne, beskompromisne performanse.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip CI Plus zaštitni je znak CI Plus LLP. Sve informacije su bez garancije. Proizvođači zadržavaju pravo izmjene dizajna i specifikacija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.