MSI Gaming pc MEG Vision X AI 2NVV7-009AT 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 265 K 5.5 GHz 32 GB RAM 2 TB
- Kataloški br:
- 3390068 - 62
- Oznaka:
- 00B92111-009
- EAN:
- 4711377290791
- Kataloški br:
- 3390068 - 62
- Oznaka:
- 00B92111-009
- EAN:
- 4711377290791
MSI Gaming pc MEG Vision X AI 2NVV7-009AT 2.5 cm (1 palac) Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 265 K 5.5 GHz 32 GB RAM 2 TB
19,750.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
19,750.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 2.5 cm (1 palac)
- Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 265 K Arrow Lake 24 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM
- 2 TB SSD
- Nvidia GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC 16 GB
- Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Gaming pc |
| Zaslon (cm) | 2.5 cm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 (Series 2) 265 K |
| Procesor / model | 265 K |
| Generacija procesora | Arrow Lake |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Procesor | 3.9 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 12 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 8 |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 3.3 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 4.6 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora osnovni takt | 3.9 GHz |
| Učinkovitost jezgre procesora pojačani takt | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Broj memorijskih utora | 4 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 GB |
| Zaseban grafički adapter (model) | GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | audio, 7.1 (3,5 mm jack) |
| Boja | crna |
| Određene značajke | vodeno hlađenje procesora |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| veličina zaslona | - 23 palac |
| Zaslon | 2.5 cm (1 palac) |
Opis
Opis
MEG VISION X AI kombinira najnoviju AI tehnologiju iz MSI-ja u svom prednjem zaslonu osjetljivom na dodir, AI HMI, i opremljen je najnovijim CPU-om i snažnom grafičkom karticom. AI tehnologija hlađenja Silent Storm osigurava optimalno hlađenje i jedinstveno iskustvo igranja. Otkrijte neograničene mogućnosti umjetne inteligencije zajedno s drugim igračima!
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Home
- Do Intel® Core™ Ultra 9 procesora 265K s NPU
- NVIDIA GeForce RTX 50 serija grafičkih kartica
- AI HMI - Zaslon osjetljiv na dodir pruža intuitivan rad i može se sinkronizirati s MSI-jevim ekskluzivnim AI aplikacijama za napredne AI funkcije.
- AI Gaming Desktop PC - poboljšanja hlađenja, igranja i prijenosa igara vođena umjetnom inteligencijom
- Silent Storm Cooling AI - Optimizira protok zraka podešavanjem brzine ventilatora pomoću AI algoritama
- AIO vodeno hlađenje od 360 mm - učinkovito odvodi toplinu iz vrhunskih procesora
- Glacier Armor - Hladnjaci na RAM-u, SSD-u, PCH-u i VRM-u smanjuju stvaranje topline.
- PCIe 5.0 SSD - Učitajte svoje igrice za nekoliko sekundi
- 8-pinski konektor za napajanje - Dodatni ugrađeni PCIe konektor za napajanje osigurava održivu izvedbu GPU-a za računalne zadatke s umjetnom inteligencijom
- Jednostavna nadogradnja - Komponente se mogu jednostavno nadograditi
- Mystic Light RGB LED dizajn za prilagodbu vašeg računala za igre
- Prozirna bočna ploča zadovoljava EMI standard
- 5G LAN & WiFi 7 tehnologija - iskustvo igranja bez kašnjenja
Opseg isporuke
- PC
- Adapter napajanja
- Uputstva.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)