MSI grafička kartica Nvidia GeForce GTX1650 D6 Ventus XS OCV3 4 GB GDDR6-SDRAM PCIe x16 DVI, HDMI™, DisplayPort vulkan
- Kataloški br:
- 3123243 - 62
- Oznaka:
- V812-003R
- EAN:
- 4711377123044
- Kataloški br:
- 3123243 - 62
- Oznaka:
- V812-003R
- EAN:
- 4711377123044
MSI grafička kartica Nvidia GeForce GTX1650 D6 Ventus XS OCV3 4 GB GDDR6-SDRAM PCIe x16 DVI, HDMI™, DisplayPort vulkan
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 1410 MHz / GPU-Takt Boost 1620 GHz
- Nvidia GeForce GTX1650 D6 Ventus XS OCV3
- Sučelja DVI, HDMI™, DisplayPort
- 4 GB GDDR6-SDRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | GTX1650 |
| Područje primjene | GeForce GTX Gaming |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 4 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-SDRAM |
| GPU-takt | 1410 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 1620 GHz |
| Brzina prijenosa | 12 GBit/s |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 300 W |
| CUDA | da |
| Stream procesor | 896 |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 112 mm |
| Dubina | 42 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 3 |
| HDCP | da |
| Potrebni priključci za struju | 1x 6-polni PCIe |
| Sučelje | DVI HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 3.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| HDMI verzija | HDMI 2.0b |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Određene značajke grafičkih kartica | vulkan navijena NVIDIA G-Sync |
| DirectX verzija | 12.0 |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | D6 Ventus XS OCV3 |
Opis
Opis
Učinkovita potrošnja energije
S radnom potrošnjom energije od samo 90 W, ova grafička kartica osigurava učinkovite performanse bez pretjerane potrošnje energije, što je čini idealnim izborom za igrače i dizajnere koji brinu o energiji.
Grafika visoke rezolucije
Doživite zadivljujuću grafiku visoke razlučivosti s maksimalnom vanjskom razlučivošću od 7680 x 4320, omogućujući uranjajuće igranje i kristalno čist dizajn na do 3 monitora istovremeno.
Napredna tehnologija pohrane
Opremljena s 4 GB GDDR6 SDRAM-a i brzinom memorije od 12 Gbps, ova grafička kartica nudi brzu i glatku reprodukciju grafike za igranje i profesionalne aplikacije.
Svestrane mogućnosti povezivanja
S višestrukim izlaznim priključcima uključujući DVI, DisplayPort i HDMI, ova grafička kartica nudi fleksibilne mogućnosti povezivanja za podršku različitim tipovima zaslona.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Potrošnja energije od 90 W za učinkovito korištenje energije
- 4 GB GDDR6 SDRAM s brzinom memorije od 12 Gbps za glatku grafiku
- Podržava do 3 monitora s maksimalnom rezolucijom od 7680 x 4320
- Uključuje DVI, DisplayPort i HDMI priključke za svestrano povezivanje
Opseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.