MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 4060 Ti Ventus 3X E - OC Edition 8 GB GDDR6-SDRAM PCIe x16 HDMI™, DisplayPort
- Kataloški br:
- 3123262 - 62
- Oznaka:
- V515-065R
- EAN:
- 4711377134453
- Kataloški br:
- 3123262 - 62
- Oznaka:
- V515-065R
- EAN:
- 4711377134453
MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 4060 Ti Ventus 3X E - OC Edition 8 GB GDDR6-SDRAM PCIe x16 HDMI™, DisplayPort
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2310 MHz / GPU-Takt Boost 2565 GHz
- Nvidia GeForce RTX 4060 Ti Ventus 3X E - OC Edition
- Sučelja HDMI™, DisplayPort
- 8 GB GDDR6-SDRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 4060 Ti |
| Područje primjene | GeForce RTX Gaming |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-SDRAM |
| GPU-takt | 2310 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2565 GHz |
| Brzina prijenosa | 18 GBit/s |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| CUDA | da |
| Stream procesor | 4352 |
| Širina | 308 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 43 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| HDCP | da |
| Potrebni priključci za struju | 1x 8-polni PCIe |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 4.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| HDMI verzija | HDMI 2.1 |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| Određene značajke grafičkih kartica | Zero-Fan-Modus vulkan navijena NVIDIA G-Sync |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | Ventus 3X E - OC Edition |
Opis
Opis
Poboljšano hlađenje
MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 3X E 8G OC ima tehnologiju Airflow Control, Core Pipe i Torx 4.0 ventilatore koji osiguravaju učinkovite performanse hlađenja za dugotrajne sesije igranja bez toplinskog prigušivanja.
Impresivna grafika
S jezgrama za praćenje zraka od 3. Generacija i 4. generacija tenzorskih jezgri Generation, ova grafička kartica pruža zapanjujuću grafiku i mogućnosti praćenja zraka u stvarnom vremenu koje poboljšavaju vaše igranje i kreativni rad s realističnim osvjetljenjem, sjenama i odrazima.
Izvedba velike brzine
Opremljena s 8 GB GDDR6 SDRAM-a i ubrzanim radnim taktom od 2565 MHz, ova kartica nudi potrebnu propusnost i brzinu za glatko igranje u visokoj razlučivosti i učinkovit multitasking u više aplikacija.
Napredne tehnologije igranja
Iskoristite snagu NVIDIA Ada Lovelace GPU tehnologije, NVIDIA DLSS 3 i NVIDIA Reflex kako biste stekli konkurentsku prednost: niža latencija, poboljšani broj sličica u sekundi i optimizacija performansi.
Pouzdana kvaliteta izrade
Grafička kartica opremljena je posebnim PCB-om, DrMOS-om i poniklanom bakrenom bazom te ima zaštitu od osigurača i ventiliranu stražnju ploču. Dizajniran je za izdržljivost i dugoročne performanse, tako da se igrači i profesionalci mogu osjećati samouvjereno.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 8 GB GDDR6 memorije za brzi rad
- Povećajte radni takt od 2565 MHz za vrhunske performanse igranja
- Podržava do 4 monitora s maksimalnom rezolucijom od 7680 x 4320
- Dizajn s tri ventilatora i tehnologija kontrole protoka zraka za učinkovito hlađenje
- Kompatibilan s DirectX 12 Ultimate i OpenGL 4.6 za sveobuhvatnu podršku za aplikacije
Opseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.