MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 4070 Ti Super GAMING X SLIM WHITE 16 GB GDDR6X-RAM PCIe x16 HDMI™, DisplayPort
- Kataloški br:
- 3048212 - 62
- Oznaka:
- V513-626R
- EAN:
- 4711377172363
- Kataloški br:
- 3048212 - 62
- Oznaka:
- V513-626R
- EAN:
- 4711377172363
MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 4070 Ti Super GAMING X SLIM WHITE 16 GB GDDR6X-RAM PCIe x16 HDMI™, DisplayPort
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2685 MHz / GPU-Takt Boost 2670 MHz
- Nvidia GeForce RTX 4070 Ti Super GAMING X SLIM WHITE
- Sučelja HDMI™, DisplayPort
- 16 GB GDDR6X-RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 4070 Ti Super |
| Područje primjene | GeForce RTX Gaming |
| Priključak za memoriju | 256 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6X-RAM |
| GPU-takt | 2685 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2670 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 700 W |
| CUDA | da |
| Širina | 51 mm |
| Visina | 125 mm |
| Dubina | 307 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Sustav hlađenja grafičke kartice | MSI TORX Fan 5.0 |
| Podržani monitori | 4 |
| Potrebni priključci za struju | 1x 16-polni PCIe |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 4.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | GAMING X SLIM WHITE |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.