MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 4080 Super GAMING X SLIM 16 GB GDDR6X-RAM PCIe x16 DisplayPort, HDMI™ NVIDIA G
- Kataloški br:
- 3056768 - 62
- Oznaka:
- V511-228R
- EAN:
- 4711377170680
- Kataloški br:
- 3056768 - 62
- Oznaka:
- V511-228R
- EAN:
- 4711377170680
MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 4080 Super GAMING X SLIM 16 GB GDDR6X-RAM PCIe x16 DisplayPort, HDMI™ NVIDIA G
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost 2610 MHz
- Nvidia GeForce RTX 4080 Super GAMING X SLIM
- Sučelja DisplayPort, HDMI™
- 16 GB GDDR6X-RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 4080 Super |
| Područje primjene | GeForce RTX Gaming |
| Priključak za memoriju | 256- Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6X-RAM |
| Pojačanje GPU takta | 2610 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 320 W |
| CUDA | da |
| Stream procesor | 10240 |
| Širina | 62 mm |
| Visina | 136 mm |
| Dubina | 322 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Sustav hlađenja grafičke kartice | MSI TORX Fan 5.0 |
| Podržani monitori | 4 |
| HDCP | da |
| Potrebni priključci za struju | 1x 16-polni PCIe |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Verzija sučelja | PCI Express 4.0 |
| Bus | PCIe x16 |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Određene značajke grafičkih kartica | NVIDIA G-Sync |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | GAMING X SLIM |
Opis
Opis
Nema opisa
Posebne značajke
Nema izvedbeOpseg isporuke
Nema u isporuciKomentar
Nema obavijesti
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.