MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5050 GeForce RTX™ 5050 8G GAMING OC 8 GB GDDR6-VRAM PCIe HDMI™, DisplayPort
- Kataloški br:
- 3443545 - 62
- Oznaka:
- V538-001R
- EAN:
- 4711377379946
- Kataloški br:
- 3443545 - 62
- Oznaka:
- V538-001R
- EAN:
- 4711377379946
MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5050 GeForce RTX™ 5050 8G GAMING OC 8 GB GDDR6-VRAM PCIe HDMI™, DisplayPort
1,405.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,405.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base 2647 MHz / GPU-Takt Boost 2632 MHzNvidia GeForceRTX 5050
- Sučelja HDMI™, DisplayPort8 GBGDDR6-VRAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5050 |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 8 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR6-VRAM |
| GPU-takt | 2647 MHz |
| Pojačanje GPU takta | 2632 MHz |
| Brzina prijenosa | 20 GBit/s |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 550 W |
| CUDA | da |
| Širina | 202 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 41 mm |
| Podržani monitori | 4 |
| HDCP | da |
| Potrebni priključci za struju | 1x 8-polni |
| Sučelje | HDMI™ DisplayPort |
| Verzija sučelja | PCI Express 5.0 |
| Bus | PCIe |
| Broj HDMI® | 1 x |
| HDMI verzija | HDMI 2.1b |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | da |
| OpenGL verzija | 4.6 |
| Verzija grafičke kartice | GeForce RTX™ 5050 8G GAMING OC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)