MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5060 Ti GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 RAM
- Kataloški br:
- 3410707 - 62
- Oznaka:
- GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC PLUS
- EAN:
- 4711377334471
- Kataloški br:
- 3410707 - 62
- Oznaka:
- GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC PLUS
- EAN:
- 4711377334471
MSI grafička kartica Nvidia GeForce RTX 5060 Ti GeForce RTX 5060 Ti 16 GB GDDR7 RAM
2,380.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,380.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- GPU-Takt Base / GPU-Takt Boost 2602 MHzNvidia GeForceRTX 5060 Ti
- Sučelja 16 GBGDDR7 RAM s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | grafička kartica |
| Serija grafičke kartice | Nvidia GeForce |
| GPU brand | NVIDIA |
| Model grafičke kartice | RTX 5060 Ti |
| Priključak za memoriju | 128 Bit |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | GDDR7 RAM |
| Pojačanje GPU takta | 2602 MHz |
| Rezolucija prikaza | 7680 x 4320 Pixel |
| Sustav napajanja (min.) | 600 W |
| CUDA | da |
| Širina | 227 mm |
| Visina | 127 mm |
| Dubina | 41 mm |
| Hlađenje | aktivno |
| Podržani monitori | 4 |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 3 x |
| DirectX verzija | 12 Ultimate |
| Verzija grafičke kartice | GeForce RTX 5060 Ti |
| Boja | crna siva |
| Potrošnja struje u pogonu | 180 W |
| Težina | 600 g |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| 862 g |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)