MSI MAG A650BNL PC napajanje 650 W ATX 80 plus bronze
- Kataloški br:
- 3454963 - 62
- Oznaka:
- 306-7ZPAX27-HH9
- EAN:
- 4711377252300
- Kataloški br:
- 3454963 - 62
- Oznaka:
- 306-7ZPAX27-HH9
- EAN:
- 4711377252300
MSI MAG A650BNL PC napajanje 650 W ATX 80 plus bronze
285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 650 WPCI-Express (6+2-pinski) 2x
- Upravljanje kabelima 80 plus bronze
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 650 W |
| Dio mreže | 80 plus bronze |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 140 x 86 x 150 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 140 mm |
| Težina | 2000 g |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 54 A |
| +5 V/DC | 14 A |
| +5 V/DC | 2.5 A |
| 24-polni | 1 |
| 4pol. floppy | 1 |
| 4pol. Molex | 2 |
| 4+4pol. ATX/EPS 12 V | 2 |
| 6 + pola Pcle | 2 |
| 5pol. SATA | 5 |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
| +3,3 V/DC | 14 A |
| Pogonski napon | 110–240 V/50–60 Hz |
Opis
Opis
MSI MAG A650BNL napajanje pruža učinkovite performanse s maksimalnom snagom od 650 W i stoga je prikladno za različite računalne zahtjeve. Ovo interno napajanje u skladu je sa specifikacijom ATX12V i osigurava kompatibilnost sa širokim rasponom matičnih ploča i komponenti. Uređaj ima zaštitne mehanizme poput zaštite od prekomjerne struje, prenapona, preopterećenja i kratkog spoja, koji doprinose sigurnosti i pouzdanosti vašeg sustava.
Opremljen 120 mm ventilatorom s hidrodinamičkim ležajem, ovo napajanje osigurava niske temperature i optimalne performanse. Nadalje, ima 80 PLUS Bronze certifikat, koji potvrđuje učinkovitost od 85 posto. MAG A650BNL ima sveobuhvatan izbor konektora, uključujući više 15-pinskih SATA konektora za napajanje i 8-pinski PCI Express konektor za napajanje, pružajući fleksibilnost za različite konfiguracije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opremljen 120 mm ventilatorom s hidrodinamičkim ležajem, ovo napajanje osigurava niske temperature i optimalne performanse. Nadalje, ima 80 PLUS Bronze certifikat, koji potvrđuje učinkovitost od 85 posto. MAG A650BNL ima sveobuhvatan izbor konektora, uključujući više 15-pinskih SATA konektora za napajanje i 8-pinski PCI Express konektor za napajanje, pružajući fleksibilnost za različite konfiguracije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Maksimalna snaga 650 W za pouzdano napajanje
- 80 PLUS Bronze certifikat s učinkovitošću od 85%
- S više zaštitnih značajki za povećanu sigurnost
- Hidrodinamički ugrađen ventilator za poboljšano upravljanje toplinom
- Široke mogućnosti povezivanja za svestranu kompatibilnost
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)