MSI MAG A750GLS PC napajanje 750 W 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3533450 - 62
- Oznaka:
- 306-7ZPHX11-HD8
- EAN:
- 4711377292276
- Kataloški br:
- 3533450 - 62
- Oznaka:
- 306-7ZPHX11-HD8
- EAN:
- 4711377292276
MSI MAG A750GLS PC napajanje 750 W 80 plus gold
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 750 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 750 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 150 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 62.5 A |
| +5 V/DC | 18 A |
| +5 V/DC | 2.5 A |
| 24-polni | 1 |
| 4pol. floppy | 1 |
| 4pol. Molex | 2 |
| 4+4pol. ATX/EPS 12 V | 2 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| 5pol. SATA | 5 |
| Određene značajke | ATX 3.1 PCIe gen 5.1 |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
| Veličina ventilatora | 135 mm |
| +3,3 V/DC | 18 A |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)