MSI matična ploča Baza AMD AM4 Faktor oblika (detalji) ATX
- Kataloški br:
- 3618922 - 62
- Oznaka:
- B550 GAMING WIFI
- EAN:
- 4711377376143
- Kataloški br:
- 3618922 - 62
- Oznaka:
- B550 GAMING WIFI
- EAN:
- 4711377376143
MSI matična ploča Baza AMD AM4 Faktor oblika (detalji) ATX
470.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
470.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD utičnica AM4 AMD Ryzen 3000 serija
- PC ATX AMD B550 Realtek ALC897 7.1 kanala
- Maksimalna DDR4-SDRAM 4 DIMM RAM memorija: 128 GB
- Tvrdi disk i SSD SATA III
- Vrsta BIOS-a: UEFI AMI 256 Mbit ACPI verzija: 6.0 Kratkospojnik za brisanje CMOS-a
- Gigabitni Ethernet WLAN Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 5.0
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | matična ploča |
| Baza | AMD AM4 |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta pohranjivanja | DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Broj DDR4 | 4 x |
| Broj PCIe x16 3.0 | 1 x |
| Broj PCIe x16 4.0 | 1 x |
| Broj USB 2.0 | 4 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Broj SATA III | 6 x |
| Broj PS/2 | 1 x |
| Bluetooth® verzija | 5.0 |
| Bluetooth® | da |
| Dubina | 243.8 mm |
| Širina | 304 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 1 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| područja primjene | pc |
| WLAN | da |
| 256 Mbit | |
| da | |
| 2 | |
| 1 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 6 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| 2667 MHz | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)