MSI Notebook Vector 16 HX AI A2XWHG-476 40.6 cm (16 palac) QHD+ Intel® Core™ Ultra 9 275HX 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka,
- Kataloški br:
- 3532481 - 62
- Oznaka:
- 0015M3-476
- EAN:
- 4711377367363
- Kataloški br:
- 3532481 - 62
- Oznaka:
- 0015M3-476
- EAN:
- 4711377367363
MSI Notebook Vector 16 HX AI A2XWHG-476 40.6 cm (16 palac) QHD+ Intel® Core™ Ultra 9 275HX 16 GB RAM 1 TB SSD njemačka,
8,265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- QHD+
- 2560 x 1600 Pixel
- nereflektirajući, 240 Hz, IPS
- Intel® Core™ Ultra 9
- 275HX
- Broj procesorskih jezgri: 24 x maks. 5.4 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Vector 16 HX AI A2XWHG-476 |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | QHD+ |
| Osobine prikaza | nereflektirajući 240 Hz IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Procesor / model | 275HX |
| Procesorske jezgre (broj) | 24 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 36 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | CSODIMM |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 96 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice višedodirna podloga kensington lock |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ Thunderbolt 5 USB 3.2 gen. 2 RJ45 slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) SD Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Podržane memorijske kartice | SD |
| Boja | siva |
| Širina | 357 mm |
| Visina | 28.6 mm |
| Dubina | 284 mm |
| Težina | 2.7 kg |
| Baterija / tehnologija | 4 ćelije Li-polimer |
| Softver uključen u isporuku | MSI softverski paket uključujući MSI Center |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter (model) | NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 12 GB |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR7 |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)